Danışmanlık hizmetleri

Teknoloji Danışmanlığı

Teknoloji danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teknoloji artık kurumsal stratejiyi yönlendirmeye ve başarısını sağlamaya yardımcı olmak için kritik öneme sahipken, günümüzün CIO’su hızla yeni kurumsal “rock yıldızı” haline geliyor ve aynı zamanda değişimin, kurumsal dönüşümün ve yeni teknolojilerin neler yapabileceğinin gerçeklerinin savunucusu oluyor. Ancak teknoloji yatırımları her zaman beklenen faydaları sağlamaz ve şirketler, inovasyonu desteklemek için teknolojiden yararlanmanın büyük bir zorluk olduğunu fark eder.

Bu nedenle kuruluşlar, teknoloji ve büyük ölçekli dönüşüm oluşturmak ve yönetmek için temelde farklı bir yaklaşıma ihtiyaç duyar – günümüzün iş ortamının sürekli değişen gerçekliğine daha uygun bir yaklaşım.

İşte burada devreye giriyoruz. Vizyoner Eğitim ve Danışmanlık  Teknoloji Stratejisi ve Danışmanlık uygulaması, kuruluşların teknoloji vizyonlarını şekillendirmek, dijital dönüşüm yolculuklarını yürütmek ve teknoloji yatırımlarından olağanüstü, sürdürülebilir değer yaratmak için işlerini yeniden icat etmek için teknoloji ve inovasyondan yararlanmalarına yardımcı olur.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz? 

Teknoloji stratejistleri, kurumsal mimarlar ve dönüşüm uzmanlarından oluşan küresel ekibimiz, her işi yeniden keşfetmenin bir yolu olarak teknolojiden ve yenilikten yararlanmaya yardımcı olur.

Bulut stratejisi ve danışmanlığı

Artık bulutta yaşadığınıza göre, farklı düşünmeyi ve davranmayı öğrenerek bulut yatırımınızı ve faydalarını en üst düzeye çıkarın.

Akıllı işletim modeli ve yenilik

Çevik davranarak değişen pazar taleplerine yanıt verin. Çeviklik, dayanıklılık ve büyüme için oluşturulmuş bir işletim modeli tasarlayın ve uygulayın.

Dayanıklı mimari

İş sürekliliğini iyileştirmek ve operasyonel riski azaltmak için modern mimari teknolojilerinden ve tekniklerinden en iyi şekilde yararlanın.

Teknoloji değeri

Değeri tanımlamak, maliyetleri optimize etmek ve iş dönüşümünü sağlamak için şeffaflığa ulaşarak teknoloji yatırımlarını ölçün ve en üst düzeye çıkarın. 

Analitik ve otomasyon

Gerçek zamanlı karar verme yoluyla iş değerini artırmak için verilerin, yapay zekanın ve otomasyonun değerini ortaya çıkarın.

Geleceğin teknolojisi

Yenilikçi teknolojiler ve uygulamalar uygulayarak işinizi dönüştürün.

Teknoloji dönüşümü

Harcamaların çoğunu yeniliğe ve büyümeyi desteklemeye yönlendirirken verimliliği artırın ve teknoloji yatırım getirisini artırın. 

Dönüşüm ofisi

Vizyon, değer, hız, yetenek ve teknolojiye aralıksız odaklanarak baştan sona karmaşık dönüşümleri yönetin.

Teknoloji birleşmeleri ve satın almaları

Hız, yenilik ve değer sunmak için yıkıcı teknolojiyi kullanarak dönüşümsel M&A anlaşmalarını şekillendirin, yürütün ve hızlandırın.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ

Fırsatlara odaklanmanızı sağlayacağız!

Kişiselleştirilmiş Programlar

Kişiye ve gruba özgü testler sonucu ortaya çıkan analiz verileriyle birlikte optimize edilmiş en iyi program stratejisini oluşturacağız. Program sonucu maksimum faydayı sağlamayı hedefleyeceğiz.

SAYILAR

Müşteri sonuçları

0 +
Tamamlanan iş planı programları
0 x
Gerçekleşen Bütçe Etkisi
DAHA FAZLA BİLGİ

Sıkça Sorulan Sorular

Kariyer yolculuğuna henüz başlamış veya yeni başlayacak olan bireyler için, işleyişinde problem yaşayan kurumlar için profesyonel bir mentorluk desteği oldukça önemlidir. Çünkü profesyonel hayatta deneyimsiz bir kişi ve kurumu farklı sorunlar beklemektedir. 

Mentor danışmanı sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile kişi ve kurumların bakış açılarını profesyonel düzeyde değiştirmesini sağlayarak verimli ve faydalı eylemler alınmasını sağlar.

Planlarımız oluşturulurken kişinin ve kurumun detaylı karakter analizi yapılır. Bu analizler sonucu alacağımız eylemler problemlerin %70 ini çözmüş olmamızı sağlar. Firmamızın tecrübesi ve danışanın uyumuyla birlikte problemlere karşı birlikte aksiyon almak hedeflediğimiz yolda başarıyı garanti edebileceğimiz en önemli anahtardır.

Vizyoner Eğitim ve Danışmanlık şirketi 30 yıldan fazladır yüzlerce sektöre hizmet vermiştir. Bu bilgi ve birikim ile tüm sektörlere fayda sağlayabilecek tecrübeye sahiptir.

Vizyoner Eğitim ve Danışmanlık şirketi müşterilerine en değerli yatırım olan kişisel ve kurumsal gelişimi sağlamaktadır. Başarıyı getirecek en önemli anahtar kişilerin profesyonel bir kariyeri güçlü bir karakterle inşaa etmesiyle mümkündür.

+30 yıllık kariyerimizde yüzlerce sektör ve binlerce kişi ile çalışmalarımız sonucunda, kişiye ve gruba özgü testler sonucu ortaya çıkan analiz verileriyle optimize edilmiş en iyi stratejiyi oluşturmamız bize başarıyı getiren anahtardır.

Tanışma > Problemin Tespiti > Strateji Belirleme > Eyleme Geçme > Sürekli Destek ve Başarı

murat ülker
5/5

Birlikte neyi başarmak istersiniz?

Şirketlerin hızla değişen dünyada bir adım önde olmalarına yardımcı oluyoruz.​​
Shopping Cart
Scroll to Top