DANIŞMANLIK HİZMETLERİ​

Hakkımızda

Vizyoner Eğitim ve Danışmanlık şirketi hakkında daha fazla bilgiye sahip olun.

Hakkımızda

Mecralarla dolu bir hayat yaşıyor İnsanoğlu!

Önce hangi yoldan gideceğimi belirler , sonra ilk denemelerimizi yaparız. Çoğumuz kaybettiğimizi zannetseler ve terk etmekte , bazılarımız geriye dönmeden devam ederek zamanla ilk başarılarımızı kazanırız. İşte bu anda mutluluk, coşku , hüzün, gurur ve gözyaşı birbirine karışır. Bazen birde bakarız ki başarılarımız  bizden çok daha büyük hale gelmiş , bazen de biz başarımızdan büyük olmuşuzdur. 

Büyüdükçe, geliştikçe, sık sık bildiğimiz ve yaptığımız şeylerin hayatımıza   yetmediğini görürüz. Başarımız deneyimlerinizden tecrübelimizden hızlı büyüyünce, onu idare etmekte zorlanır, hızıyla yükselir ve yere doğru çalışırız. Başarı yolunda kaybettiğini hissetmek veya bunlara şahit olmak, hallettiği ve kazanmış olduğu bir başarıyı yönetmek, başarısızlıkla mücadele etmekten daha kritik bir deneyimdir. 

Başarısız olduğunu düşünen bir kişinin  kaybedecek çok şeyi yoktur ancak başarıya  ilk adım atan birinin yani kazanmış insanların hata yapma payı ve lüksü pek yoktur. İşte bu noktada, profesyonel başarı destek ve sistemlerinin önemini anlarız. 

Tam da bu noktada

Vizyoner Eğitim Danışmanlık Olarak Yanınızdayız

Sistemli, sistematik ve geliştirilebilir – sürdürülebilir bir başarı için, hem profesyonel hem  ileri düzey başarı araçlarına ulaşım imkanı sunuyoruz.

Vizyoner Eğitim Danışmanlık ve Ertan ŞİMŞEK ile Fabrika ayarlarınızı tekrar farkedip keşfetmeyi, kendinize uygun başarı uygulamalarını  sistemli hale getirmeyi, potansiyelinizi, gücünüzü ve sınırlarınızı keşfetmeyi, yönünüzü ve yolunuzu daha hızlı bulmayı sağlayacak entelektüel araçlar elde etmiş olursunuz.

Kurumsal ve Bireysel başarı danışmanlığı, hayatını başarı araştırmalarına adamış bir yazar ve danışman olan Ertan ŞİMŞEK ile doğrudan çalışma imkanı sunuyor. Gelişiminizi ve başarınızın profesyonel ve entellektüel bir gözle elden geçirilmesini sağlıyor. 

Altın Çalışma stratejisi

Face to Face Danışmanlık Neden Faydalı?

Ertan ŞİMŞEK ve Vizyoner Eğitim Danışmanlık önce sizin size uygun mevcut başarı tarzınızı analiz ediyor. Başarı dinamiklerinizi işaretliyor. Başarı davranışlarınıza ait  düzenleyici  ve geliştirici  önerilerini sunuyor. Başarı yeteneklerinizle beraber becerilerinizi ölçüyor ve gelişim alanlarınızı ortaya çıkarıyor. Başarı güçlendiricilerininiz yapılandırıyor. Başarı insanlarımız la birlikte  değerlerinizi, başarı alışkanlıklarınızı ve başarı merdivenleriniz özel testlerle sistemli olarak bir şekilde ölçülüyor .

Bu sürece kurumsal yönetim veya bireysel olarak sizlerde yoğun olarak katılıyorsunuz. Bu tek yönlü bir danışmanlık değil, dönüştürücü ve geliştirici bir deneyim. Beraber kim olduğunuza ve neler yapabileceğinize dair bir başarı biçimi tasarlıyor ve oluşturuyorsunuz. Hepsinden önemlisi, detaylı bir şekilde yaşam öykünüz dinleniyor ve başarı hikayeniz biçimlendiriyor. Misyonuz belirlenerek gelecek vizyonunuz, marka konum değerlemeniz ve stratejik başarı planlamanız üzerine çalışılıyor.

Önemli bir hususta kariyerinizle karakteriniz, talep ve isteklerinizle yetenekleriniz, değerlerinizle davranışlarınız arasındaki uyumu sağlayacak içsel öz bütünlük çalışması da yapılıyor. 

TAM ŞU AN

KENDİNİ KEŞFETMEK İÇİN HARİKA BİR AN

Özetle; genlerinizde olanı farketmenizle bunları gerçekleştirmenizi, nereye ait olduğunuz tespit edip bu yeri bulmanızı ve hikayesi  yazılmaya değer bir hayat yaşamanızı sağlamaya çalışıyoruz. 

Başarısını yönetmek ve kazançlı bir hayat ve bu hayatını büyütmek isteyenlerin başvurularını bekliyoruz. 

İlginiz için teşekkür ederiz.

Kariyer

Mentor İle Yaşam​

Kariyerinizle karakteriniz, isteklerinizle yetenekleriniz, değerlerinizle davranışlarınız arasındaki uyumu farketmenizi sağlayan bir yaşam destekçisi

Birlikte neyi başarmak istersiniz?

Şirketlerin hızla değişen dünyada bir adım önde olmalarına yardımcı oluyoruz.​​
Shopping Cart
Scroll to Top