TOUCHING PROGRAM

Touching Program Nedir?

Touching Program her şeyden önce hayata etki eden bir değişim ve dönüşüm programıdır. Sıra dışı çalışma stilleri ile dizayn edilmiş olan Touching Program, kişiye olağanüstü bir öğrenme süreci sunar.

Touching Program bir grup eğitimi değil, bireysellik dikkate alınarak oluşturulmuş bir dönüşüm programıdır. Katılımcı Touching Program’a kabul edildiğinde, gerekli akademik ölçümler yapılır. Geliştirilmesi hedeflenen davranış düzeyleri belirlenir. Oturumlar davranış bilimi uzmanları eşliğinde devam eder. 14 oturumluk program boyunca Touching Program katılımcısı, danışmanlık faaliyetleri, outdoor aktiviteler, indoor aktiviteler, sıradışı iletişim becerileri, takım çalışmasına yatkınlık, liderlik süreci, uygulamalı saha çalışmaları gibi alanlarda eğitime tabi tutulur.

Touching Program’da oturumları pasif bir şekilde tamamlayacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Touching Program’da hiçbir katılımcı oturumları pasif/dinleyici olarak tamamlayamaz. Touching Program dizayn edilirken tüm oturumların başkahramanı, katılımcının kendisi olarak belirlenmiştir. Yaklaşık 14 kişilik kalabalık bir grup eşliğinde, gelişime sürekli etki eden bir program süreci sağlanır. Ve katılımcı sürekli aktif konumdadır. Touching Program bir değişim ve dönüşüm programı olması sebebiyle, bu programa altın bir anahtar ya da köprüden önce son çıkış diyebilirsiniz. Touching Program, yapılan öçlümlerle gelişimi gözler önüne serer, bilimsel sonuçlar verir. Touching Program birlikteliğin vermiş olduğu mutluluğun paylaşıldığı bir programdır. Son oturumda, katılımcı ile uzman eğitmenleri son testlerin yapımını gerçekleştirir ve sürecin değerlendirmesini yapar. Elde edilen veriler, yaşantılarla edinilen tecrübeler paylaşılır. Var olan birlikteliğin bir eğitimden ibaret olmaması temennisi ile yepyeni yolculuklarda görüşmek üzere Touching Program sonlandırılır.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.