CAREERART

VED ACADEMY’ nin yenilikçi çözümlerinden biri olan iş yaşantısında başarılı ve mutlu olmak isteyen bireyleri için profesyonel hayata yepyeni bir soluk getiriyor.

Günümüzde artan rekabetle birlikte iş hayatında başarılı olmak için eski trendler pek fazla çözüm üretemezken CareerArt hayatınıza ve mesleki çalışmalarınıza en etkin şekilde devam etmenizi sağlıyor. Bu yaklaşım mesleğiniz ne olursa olsun sizi daha atılgan, dışa dönük, proaktif ve yenilikçi kılıyor. Dahası iş ve özel hayat arasında bir tercih değil bir uzlaşma imkanı sunuyor.

İş hayatınızda başarıyı, bilinçli ve planlı şekilde sağlamak, bulunduğunuz çevrede ön planda olmak dahası başarıyı sosyal ve mesleki yönden yakalamak istiyorsanız CareerArt yaklaşımını tanımalısınız…

Kariyerinde zirveyi hedefleyen bireylerin amaç, yetki ve sorumlulukları dairesinde bireysel ve kurumsal ilişkilerini gözeten, sürekli mesleki gelişimlerini sürdüren, riski yöneten, işinin netliğini ve üretkenliğini sürdürebilen, bireysel kontrol ve denetimini gerçekleştirebilen, iletişimlerini sürekli güçlendiren optimum yetenekli proaktif bireyler olmaları gerekmektedir.

Sadece mesleki deneyimlerle değil, sosyal ve mental yeteneklerle kariyerini geliştirmeyi amaçlayan kişiler için akademik veriler ışığında hazırlanmış prokatif ‘CareerArt’ eğitiminin tüm katılımcılar için faydalı olmasını temenni ederim.

Ertan ŞİMŞEK

Vizyoner Eğitim & Danışmanlık

Sepetinizde ürün bulunmuyor.