Şehit Muhtar Bey Cd. No:20/5 Beyoğlu
(0212) 297 74 57
bilgi@vizyonered.com

REKLAM AJANSI


Değerler, müşterilerine günümüzün acımasız piyasa koşullarından belirlediği iletişim stratejileriyle, başarı gururunu yaşatmak için var olan,

Müşterisiyle aynı takımda olup, takımın başarısına hizmet etmeyi ilke edinen, Yetenek ve zekanın bilgi yönetimiyle hangi zirvelere ulaşabileceğini iyi bilen, Şeffaf ve dürüst çalışan, Profesyonellikte en büyük kazancı ortak başarı ölçüsüyle değerlendirilen, Pazarlama odaklı çalışan, Butik ajans mantığı ile hareket eden, Sorumluluğunu bilen, Tam hizmet reklam ajansında olması gereken bölüm, Ekip ve ekipmana sahip bir reklam ajansıdır.

Hizmetler İletişim Stratejileri Danışmanlığı, Grafik/Tasarım, özel projeler, Medya Planlama, Medya Satın Alma, Medya analizi/Takip, Kongre, Seminer, Organizasyon, Basın ve Halkla İlişkiler, Prodüksiyon, Promosyon, Açıkhava (Outdoor), Uygulama ve iş takibi Fikir, “Tam Hizmet Reklam Ajansı”nın içerdiği alanlarda faaliyet göstermek.

Felsefe, Yaratıcı ve yenilikçi reklam unsurları oluşturmak, şeffaf, dürüst, güvenilir olmak, her işe stratejik ve özenle yaklaşmak, çıkardığımız işin etkili olmasının bilinci ve yapılan işin sorumluluğunu taşımak.

Temel Amaç Ana ürün ve hizmet gruplarımızda müşterimizin beklentilerini karşılamak, müşterimize kendi pazarlama ürünleri gibi yakın hizmet vermek.

Politika Motive, mutlu ve yaratıcı çalışanlar, güçlü ürün hizmet yönetimi, “Vizyoner ajans” ürün ve hizmet yelpazesini tanıtmak, yüksek hizmet kaliteli ile müşterinin yanında olmak, sürdürülebilir karlılık ve etkin varlık yönetimi.