Şehit Muhtar Bey Cd. No:20/5 Beyoğlu
(0212) 297 74 57
bilgi@vizyonered.com

 

PROINFINITY


21. yy da sürekli olarak artan küresel rekabetle birlikte çalışanlardan beklentiler de artmıştır. Özellikle çalışanlarda beklenen mesleki yeterliliklerinin yanında çalıştığı kurum için standartların üzerinde artı değer üretmesidir. Bu kurumsal yaklaşımı benimseyen şirketlerde ağırlıklı olarak görülmektedir. Üniversiteden mezun olan öğrenciler, aradıkları kurumsal yaklaşıma sahip şirketlerde çalışmaları için mezuniyet belgelerinin haricinde de birtakım yeteneklere sahip olmaları gerekir.

Pek çok ilanda görüldüğü gibi sizden süreklilik arz eden yeteneklere sahip olmanız beklenmektedir. Bu beklentileri karşılamak, iş hayatınızda sürekli bir gelişime sahip olmanız için PROINFINITY yöntemini geliştirdik.

Bireylerin yarına yön vermesi, amacıyla çağdaş eğitim modellerini ve materyallerini etkin bir biçimde kullanarak İleri İletişim ve Bilgi Paylaşımı yeteneklerinin geliştirmeleriyle mümkün olacağı, en öncelikli konularımız arasında yer almaktadır.

Sizlerle paylaşacağımız “Proinfinity” adlı bu mükemmellik vizyon hedeflerinin sizler başta olmak üzere tüm ülkemize faydalı olmasını temenni ediyorum.

Ertan ŞİMŞEK

Vizyoner Eğitim & Danışmanlık

.

Bireylerin sürekli gelişen iş hayatında kendi yeteneklerini fark ederek geliştirmesine katkı sağlayan bu eğitim, proaktif davranış modelleri geliştirmektedir. İş hayatına atıldıklarında uzunu süreli entegrasyon ve profesyonelleşme aşamasını minimize ederek kariyer hedefleyen bireylerin davranışsal ve düşünsel perspektifleri Proinfinity eğitimi ile geliştirlecektir.

Özellikle Y kuşağının üyesi olan çalışanlar üzerinde yapılan araştırmalar sonucu geliştirilen Proinifinity yaklaşımı öğrenmeyi ve yenilenmeyi sürekli hale getirmektedir.

Bilgi çağının gelişimimize etki etmesiyle davranış modellerimizde değişmektedir. Bu davranışsal modellerin iş hayatında verimli şekilde gerçekleştirilmesini sağlayacak olan Proinfinity, bireylerden beklenen yeteneklerin efektif bir biçimde sunulmasını sağlayacaktır.

Proinfinity ile birlikte bireyler Takım Çalışması, Liderlik, İletişim, Hitabet, Yenilikçi, Sonuç Odaklı, Palnlama ve Organizasyonel gibi yetenekleri kendi kişiliklerine uygun biçimde güçlendireceklerdir.

1. Eğitim mesleki yaşantısında başarılı olmak isteyen herkese açıktır.

2. Proinfinity eğitimi İnteraktif Drama Çalışmaları ile gerçekleştirilmektedir.

3. Eğitimin Toplam Süresi 25 saattir.

4. Eğitim toplam 10 Kompetans Metodundan oluşmaktadır.

5. Her kompetans metodunun süresi 2.5 saattir.

98%
Takım Çalışmasına Yatkın
98%
İkna ve İletişim Yönü Güçlü
96%
Liderlik Vasıflarına Sahip
92%
Sonuç Odaklı
93%
Güler Yüzlü ve Diksiyonu Düzgün
92%
Planlama ve Organizasyon Becerilerine Sahip
98%
Öğrenmeye ve Yeniliklere Açık
98%
Planlama Müzakere Yönü Gelişmiş