Şehit Muhtar Bey Cd. No:20/5 Beyoğlu
(0212) 297 74 57
bilgi@vizyonered.com

HİZMET İÇİ Kurumsal Eğitim

Genel Bakış

Kurumsal eğitim kavramını tanımlayacak olursak, firmaların personellerine ya da bir bölüm/projeden sorumlu görevlilerine, üst düzey yöneticilerine,  kısaca kendi içerisine verdiği eğitimdir. Eğitimin konusu firma tarafından belirlenir ve bu eğitimin verilmesindeki amaç tamamen personelin bu yöndeki eksikliğini gidermeye dayalıdır.  Bu sayede kurumsal profesyonelliğinin arttırılması ve sistemli bir çalışma ortamı yaratılması amaçlanmaktadır.  Vizyoner, konusu ne olursa olsun ihtiyaç duyulan kurumsal eğitim hizmetlerini kendi akademik yaklaşımıyla beraber sunmaktadır.

Hızla büyüyen ve gelişen iş piyasasında kurumsal firmalar hemen hemen her alanda ürün veya hizmet üreterek hayatımızın bir noktasında yer edinmektedirler. Yeni uyandığımız her yeni günle beraber pek çok yeni firma, içinde bulunduğu pazarın en iyisi olmak ya da hedeflediği pazar payına ulaşabilmek için çeşitli metotlar izlemekte ve bu doğrultuda çalışmaktadır. Global iş dünyasında artık her sektörde çok sayıda rakip firmanın bulunmasıyla beraber, rekabet doruk noktasına ulaşmıştır. Gelişmekte olman ülkemiz, sahip olduğu koşullar nedeniyle rekabetin en üst düzeyde gerçekleştiği pazarlardan bir tanesidir. Bu durumun doğal bir sonucu olarak firmaların etkin stratejiler izlemesi, hedeflerine ulaşırken planlı ve doğru adımlar atarak rakiplerini önüne geçebilmesi önem arz ediyor.

Kurumsal eğitim, aslında firmaların pek çok soru işaretini gidermeye yönelik bir danışmanlık hizmetidir.  “Takım çalışması rekabette ne kadar önemlidir?”, “ Motivasyon neden gereklidir, nasıl yapılmalıdır?” türündeki soruların tam karşılığı kurumsal eğitim çalışmalarının içerisinde gizlidir.  Vizyoner ekibi olarak profesyonel danışmanlık hizmetleri içerisinde kurumsal eğitimin öneminin bilincindeyiz ve bu eğitimin, sektörün gerektirdiklerine göre sık sık yenilenerek, en uygun biçimde çalışanlara sunulması gerektiğinin farkındayız.

Bugün, bu eğitim için talep gittikçe artarken global firmalar, bu eğitim faaliyetlerinin ileriye dönük hedeflere ulaşmadaki önemini iyi bilmektedirler. Ekibinizin, takımınızın, üst düzey yöneticilerinizin, çalışanlarınızın yeteneklerine göre bu yolda size verebileceği katkıların ortaya çıkarılması yine kurumsal eğitim aracılığıyla mümkün olabilmektedir. Eğitim alacak personel sayısının artmasıyla beraber maliyet azaltımına gitmek ve daha kısa sürede hedefe ulaşmak mümkün hale gelebilmektedir.  Detaylı bilgi ve destek için Vizyoner Eğitim & Danışmanlık ile iletişime geçmeniz yeterlidir.


Kurumsal Eğitim Bilgi ve Destek Formu